1000 Mille The Cleansing Milk

65,00

Omarm het natuurlijke verouderingsproces van je huid met 1000 MILLE The Cleansing Milk. Aangedreven door innovatieve verjongende celactivator. Verwijdert make-up en onzuiverheden.

Artikelnummer: maria-galland-1050 Categorieën: , , Tags: ,

Beschrijving

1000 MILLE The Cleansing Milk is de respectvolle manier om te reinigen. Celactivator helpt je huid te verstevigen, gladder te maken en de elasticiteit te verbeteren. Peptiden van de moringaboom zuiveren en hebben een antivervuilingseffect.

De romige textuur maakt je huid fluweelzacht, zuiver en voorbereid op de rest van je dagelijkse huidverzorgingsroutine.

CELACTIVATOR
De innovatieve werkstof die de levensduur van telomeren krachtig verlengt, zodat ze het DNA goed kunnen beschermen. Vermindert fijne lijntjes. Herstructureert je huid en behoudt haar jeugdigheid, waardoor vroegtijdige veroudering wordt voorkomen.

PEPTIDEN VAN DE MORINGABOOM
Deze werkstof heeft een lotuseffect op je huid en weert verontreinigende stoffen, vooral zware metalen af. Het zuivert je huid en vermindert stress veroorzaakt door verontreinigende stoffen zoals sigarettenrook.

Extra informatie

Merk

Maria Galland

Volume

200 mL

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “1000 Mille The Cleansing Milk” te beoordelen